Strona GłównaWypoczynek w kurorcieZdrowie i UrodaCentrum Turystyki ZdrowotnejWspółpraca dla kurortówKontakt

 

Sanatorium Busko-Zdrój

 

Kurorty w Polsce

Klub Kurortów Polskich

Kwartalnik Kurort Polski

SPA w uzdrowiskach

Medical SPA

Kliniki Zdrowia i Urody

Centra antiaging

Odchudzanie

Turystyka zdrowotna

Turystyka uzdrowiskowa

Wykaz uzdrowisk w Polsce

Uzdrowiska nadmorskie

Uzdrowiska nizinne

Uzdrowiska podgórskie

Uzdrowiska górskie

Uzdrowiska podziemne

Sanatoria uzdrowiskowe

Sanatoria pełnopłatne

Sanatoria dla dzieci

Szpitale uzdrowiskowe

Rehabilitacja

Kierunki lecznicze

Informator kuracjusza

Hotele w uzdrowiskach

Zdrowie dla biznesu

 

Sanatoria i szpitale uzdrowiskowe - prezentacje
Sprawdź ofertę i rezerwuj pobyt
Kurorty w Polsce


Określenie "kurort" zastosowaliśmy do miejscowości o znaczeniu kuracyjnym i uzdrowiskowym, świadomie pomijając miejscowości tradycyjnie odwiedzane tylko dla wypoczynku i rekreacji. Funkcje te coraz częściej - dzięki rozbudowie ofert - dostępne są bowiem również w uzdrowiskach. Zmienia się dynamicznie nasz styl życia, a w konsekwencji i zapotrzebowanie na nowe formy wypełniania czasu wolnego. Stajemy się coraz bardziej "mobilni" i chętnie odwiedzamy nowe miejsca. Całkowicie nowego znaczenia nabiera turystyka uzdrowiskowa. Dlatego też uruchomiliśmy Centrum Turystyki Zdrowotnej. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy użytkownicy portalu skorzystają z pobytów pełnopłatnych w sanatoriach. Dlatego w portalu przedstawiamy kurorty i ich oferty, dając Państwu wybór różnych możliwości przy planowania pobytów. Warto odwiedzić te miejsca, które specjalnie rekomendujemy. Zawsze spotkacie się tam z gościnnością, otwartością na Wasze potrzeby. Znajdziecie też specjalistyczne usługi, świadczone na najwyższym poziomie. Zapraszamy do polskich kurortów.

 

 

   

Poznaj i wybierz polskie uzdrowiska:

- nadmorskie

- nizinne

- podgórskie

- górskie

 

Portal Kurortów Polskich poleca

 

 

   

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.
Redakcja                                                                                                      Reklama w portalu                                                                                                     Kontakt