Strona GłównaWypoczynek w kurorcieZdrowie i UrodaAgencja Turystyki ZdrowotnejWspółpraca dla kurortówKontakt

 

 

Kurorty w Polsce

Klub Kurortów Polskich

Kwartalnik Kurort Polski

SPA w uzdrowiskach

Medical SPA

Kliniki Zdrowia i Urody

Centra antiaging

Odchudzanie

Turystyka zdrowotna

Turystyka uzdrowiskowa

Wykaz uzdrowisk w Polsce

Uzdrowiska nadmorskie

Uzdrowiska nizinne

Uzdrowiska podgórskie

Uzdrowiska górskie

Uzdrowiska podziemne

Sanatoria uzdrowiskowe

Sanatoria pełnopłatne

Sanatoria dla dzieci

Szpitale uzdrowiskowe

Rehabilitacja

Kierunki lecznicze

Informator kuracjusza

Hotele w uzdrowiskach

Zdrowie dla biznesu

 

 

Oferty uzdrowiskowe dla seniorów - Agencja Turystyki Zdrowotnej

 

 

Sanatoria uzdrowiskowe i ośrodki Medical SPA przygotowują oferty dla seniorów - zróżnicowane pod względem zawartości i cen.

Wiele z proponowanych ofert dostępnych jest przez cały rok w naprawdę atrakcyjnych cenach. Warto więc zastanowić się przy planowaniu wypoczynku, czy korzystać z typowych ośrodków wypoczynkowych, czy też połączyć wypoczynek z rehabilitacją w sanatorium lub ośrodku Medical SPA. Łagodzenie dolegliwości wieku podeszłego, programy intensywnej witalizacji organizmu, dopasowane specjalistyczne pakiety zabiegowe - oto co znajdziecie w ofertach.

 

Coraz trudniej jest skorzystać z leczenia uzdrowiskowego w ramach skierowań, dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się lecznicze pobyty pełnopłatne. Umożliwiają one troskę o zdrowie wtedy, gdy jest to konieczne. I umożliwiają dokonanie wyboru miejsca oraz terminu kuracji.

 

Właśnie włączyliśmy do sprzedaży unikalny - pierwszy w Polsce - pobyt sanatoryjny z pakietem zabiegów rehabilitacyjnych oraz specjalnie dobraną przez lekarza balneoklimatologa kuracją preparatami ziołowymi według receptur Ojca Grzegorza Sroki. W tej chwili dostępne są pobyty 7, 14 i 21 - dniowe w Sanatorium Ustroń - Ośrodek Magnolia.

 

Prosty system zamawiania ofert i pakietów: zapoznajesz się z warunkami (rodzaj świadczeń, obiekt, warunki pobytowe, terminy, ceny), wysyłasz zapytanie rezerwacyjne wprost ze strony. Otrzymujesz wiadomość (e-mail, telefon, sms) o dostępnym terminie oraz informacje dotyczące płatności za wybraną ofertę lub pakiet. Po zarejestrowaniu u nas Twojej wpłaty otrzymasz potwierdzenie rezerwacji. Nasz Partner, którego ofertę kupujesz, prześle Ci komplet dokumentów, ponownie potwierdzając rezerwację.

  

 

Masz pytania w sprawie ofert, wykorzystaj formularz

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

 

Jeżeli jesteś właścicielem ośrodka dostarczającego oferty dla seniorów i chcesz nawiązać współpracę z Agencją Turystyki Zdrowotnej

WYŚLIJ E-MAIL

 

 

ATZ-900/07/MED

POBYT SANATORYJNY

Z KURACJĄ ZIOŁAMI

7 DNI

Sanatorium Ustroń - Ośrodek Magnolia

 

Już w sprzedaży

Za osobę w pokoju 2-osobowym

Cena: 965,00 zł

ATZ-900/14/MED

POBYT SANATORYJNY

Z KURACJĄ ZIOŁAMI

14 DNI

Sanatorium Ustroń - Ośrodek Magnolia

 

Już w sprzedaży

Za osobę w pokoju 2-osobowym

Cena: 1 710,00 zł

ATZ-900/21/MED

POBYT SANATORYJNY

Z KURACJĄ ZIOŁAMI

21 DNI

Sanatorium Ustroń - Ośrodek Magnolia

 

Już w sprzedaży

Za osobę w pokoju 2-osobowym

Cena: 2 510,00 zł

 

 

 

 

Zastrzeżenie prawne: Zamieszczone na stronie informacje o charakterze medycznym nie mogą stanowić podstawy do samodiagnozy,

leczenia, lub podejmowania innych działań związanych ze zdrowiem. Informacje te nie są również poradą medyczną.

Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zdrowia należy zawsze korzystać z porady lekarza.

© EFFECT
Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w portalu są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną EFFECT. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody EFFECT są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe i tekstowe w portalu są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.
Redakcja                                                                                                      Reklama w portalu                                                                                                     Kontakt